Popis pozice
Kdo jsme a koho hledáme?

Vyvinuli jsme několik velmi úspěšných aplikací pro Shopify, které pomáhají obchodníkům zvyšovat svoje tržby. Shopify je v současnosti nejpoužívanější e-commerce platforma na světě a naše nejúspěšnější appky - Candy Rack a Gift Box aktuálně používá dohromady více než 5 000 obchodníků z celého světa. Za uplynulý rok se počet našich zákazníků několikrát znásobil a dál rosteme.

Naše síla je nejen ve vývoji kvalitních produktů, ale také v poskytování prvotřídní zákaznické péče, která nás odlišuje od ostatních partnerů na trhu Shopify aplikací.

Je nás cca. 15 a naší vizí je stát se předním e-commerce hráčem na trhu.

Nyní se už pouštíme nejen do tvorby aplikací, ale i do stavby samotných e-shopů pro české i zahraniční klienty. Máme malý tým, ale chceme se neustále zvětšovat.

Hledáme samostatného vývojáře, který bude mít na starosti další vývoj Shopify aplikací Zásilkovna, Balíkobot a Fakturoid. Dále nám pomůže s tvorbou nové aplikace na import produktových XML feedů do Shopify.Technologie

 • Zkušenost se psaním webových aplikací pomocí Django a PostgreSQL.
 • Měl bys umět psát Javascript, HTML5, and CSS3.
 • Naše aplikace jsou velmi úzce spjaté s Shopify pomocí jejich GraphQL a REST API.
 • Očekáváme základní znalost verzovacího systému Git.
Náš tech stack je Python 3.8, Django 3, Redis a PostgreSQL.Co očekáváme?

Očekáváme zkušenost se psaním webových aplikací pomocí Django a PostgreSQL. Fajn je i zkušenost s prací s různými APIs, XML feedy a CSV. Samozřejmostí je nutná porce odvahy a sebekázně, která je u práce na dálku nezbytná. And of course, you should be able to communicate in English. Dále bys měl/a mít tyto vlastnosti:

 • Máš chuť řešit komplexní výzvy v Shopify platformě.
 • Jsi zvyklý/á pracovat remote. Nejen kvůli covidu. Máme sice kanceláře v pražském Karlíně, které jsou ti plně k dispozici, ale náš tým je remote-first.

Proč se k nám přidat

 • Organizací firmy a mindsetem jsme startup. Oproti většině startupů máme ale jednu slušnou výhodu pomocí vlastních sil jsme se dostali do černých čísel a nejsme závislí na penězích investorů.
 • Postupně začínáme posouvat portfólio klientů a začínáme pronikat k velmi známým a úspěšným značkám.
 • Jsme (zatím) malá firma. Máš příležitost skutečně měnit věci a stát se členem užšího jádra firmy.
 • Kromě remote-first cílíme i na to abychom byli async-first. Tzn. podporujeme volnou pracovní dobu a minimalizujeme množství synchronních mítinků.
 • Zajímá-li tě e-commerce, pak budeš mít příležitost ve firmě spolupracovat se spičkami v tomto oboru, co mají zkušenosti z firem jako Google, Avast, Isobar, nebo Expando.
 • A další benefity, které potěší: firemní hardware dle potřeby, příspěvky na vzdělávání i sport, sick days, ... a kávovar v officu taky máme :-)


Benefity

🏖 Práce na dálku

📚 Příspěvek na online kurzy, knihy and konference

🏋 Příspěvek na sport

🍹 Firemní akce a offsity

⏱ Flexibilní pracovní dobaZaujali jsme tě?

Neváhej a dej nám o sobě vědět prostřednictvím formuláře níže. Domluvíme si video call, kde si řekneme více o vzájemných očekáváních a zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Budeme se bavit o tom jak v našem týmu fungujeme a jak jsi zvyklý/á fungovat ty. Určitě nás bude zajímat na jakých projektech či produktech jsi pracoval/a - pokud nás necháš nahlédnout i do nějakého kódu který jsi psal/a, tím lépe. A probereme taky peníze a případnou formu spolupráce.

Těšíme se na viděnou.

Tomáš Pěnka, GM - Digismoothie Agency

Další otevřené pozice ve firmě Digismoothie

Zobrazit další nabídky