Popis pozice
KDO JSME?
Úspěšný MarkTech startup, který vyhrál několik soutěží a akcelerátorů. Naší vizí je vybudovat svět, kde lidé netrpí, když musí řešit svůj online marketing. Ve svých řadách máme jak velmi zkušené jedince v oblasti IT, marketingu a managementu, tak mladé, dychtivé duše toužící se rozvíjetJsme přátelská parta, která během velmi krátké doby proměnila vizi v realitu. Rosteme, budujeme, inovujeme. Přesahujeme hranici České republiky, přesahujeme hranice Evropy.
Jsme hrdým partnerem Microsoftu, jsme vítězi EU Horizon 2020 Seal of Excellence a StartupYardu. Jsme rovněž finalisté Microsoft Awards 2018 a získali jsme druhé místo v Creative Business Cup 2018.
CO BEHAVEE UMÍ?
Behavee funguje jako robotická marketingová agentura. Pomáháme online obchodům více vydělávat za pomocí analýzy chování zákazníků a vytváření automatizovaných reklamních kampaní. Chystáme se také na doporučování obsahu a vytváření personalizovaných vstupních stránek. Díky Behavee dostanou zákazníci co chtějí a obchodníci vydělají více peněz.
CO BUDEŠ MÍT NA STAROST?
  • Tvorbu kampaní pro Behavee i pro externí klienty za pomocí FB, Googlu i dalších platforem.
  • Tvorbu a realizaci marketingové strategie.
  • Komunikaci s klienty, partnery i napříč celým týmem.
  • Copywriting.
CO OD TEBE POTŘEBUJEME?
  • 3 a více let zkušeností s digitálním marketingem.
  • Prokazatelné marketingové zkušenosti, znalost tradičních i nejnovějších marketingových kanálů.
  • Znalost sociálních médií, copywritingu.
  • Dokonalé komunikační dovednosti.
  • Myšlení „Out of the box“.
  • Ochotu učit se novým věcem – potřebujeme člověka, který bude ochoten objevovat stále nové cesty.
  • Vizi – nesmíš se bát fantazírovat, inovovat, experimentovat.
  • Samostatnost – prostě konej, potřebujeme člověka, do kterého není třeba neustále kopat, aby věci dodělal.
  • Nebojácnost, orientaci na úspěch, elán.
  • Anglický jazyk, protože míříme do mezinárodních vod.
CO ZÍSKÁŠ?
  • Zkušené mentory na poli IT, businessu i managementu – jsme sice start up, ale zkušenosti máme bohaté.
  • Platové ohodnocení, se kterým budeš spokojen.
  • Možnost až 2 hodiny týdně věnovat pracovnímu seberozvoji.
  • Přátelský tým a charismatického kapitána.
  • Možnost organizovat si svůj čas a svou práci, možnost práce z domova nebo ze zázemí Dejvické kanceláře.
  • Neformální pracovní prostředí.
  • Možnost prosadit si své nápady a vize.
  • Budeš stát u zrodu něčeho velkého. Zní to jako klišé, ale sám uvidíš, že míříme vysoko.
  • Spolupráci na IČO či HPP.
  • V případě HPP dovolená a 4 sick days samozřejmostí.