Pythonista s nadšením a talentem pro cestovatelský start-up

  • Brno
  • Vzdáleně
  • Plný úvazek
  • Zkrácený úvazek
Ahoj, od začínáme vyvíjet cestovatelskou aplikaci 5 minutes. Bude jednoduchá, rychlá, hodně vizuální a zdarma. Chceme udělat revoluci v tom, jak se plánuje cestování a kam se jezdí.
V této chvíli máme dobrého front-endistu, dva společníky a jednoho investora.
Hledáme někoho dobrého na back-end, kdo ovládá Flask, umí pracovat s Digital Ocean a ideálně kouzlit při práci se scripty.
Můžeme nabídnout kombinaci placení a podílu na start-upu. Dost jak si to zvolíš. Může to být práce remote a může být i jen na část úvazku. Důležité je pro nás nadšení pro věc.
Bude to snad docela výzva. Být u něčeho velkého od začátku.
Budu rád, když napíšete. Rád si o tom popovídám - o co přesně jde. V čem bude kouzlo té apky a jak by spolupráce měla fungovat.

Komentář:

5 minutes je název, který vyjadřuje, že by plánování mělo být jednoduché a rychlé. V zásadě to bude tinder-like appka. Jenomže místo holek se tam budou zobrazovat hory, pláže, památky, ... . Ideálně by mělo být možné naplánovat dovolenou / výlet za 5 minut.
Základní princip, co tam chceme je: Client bude velmi jednoduchý. A serverová část bude naopak rozsáhlá.
Server bude sledovat, jak uživatel reaguje na jednotlivé typy destinací. Díky tomu si ho postupně zařadí do segmentů a mikro-segmentů. Díky tomu se budou člověku, co má rád multi-day hiky zobrazovat více místa v horách. Naopak rodině s dětmi se budou zobrazovat více destinace jako pláže, procházky nebo památky kousek od hřiště. Surfařům surfařské pláže. … a tak dál. Jde o to na serveru dělat „magii“, která udělá apku pro uživatele hodně rychlou a přínosnou.

Odpovědět na tuto nabídku

Pythonista s nadšením a talentem pro cestovatelský start-up, 5 minutes

Povolené typy souborů: pdf, doc, docx, txt
LinkedIn profil nebo webové portfolio
Povolené typy souborů: pdf, doc, docx, txt